keto receptai keto desertai keto sokoladinis tortas
Keto receptai

Šokoladinis keto tortas

Šis torčiukas tapęs mano visų švenčių išsigelbėjimu. Tėčio gimtadienis? Kodėl nepasisiūlius iškepti naminį tortą? Kalėdos? Vėlykos? Tokiu būdu nereikia nemaloniai jaustis prie šventės stalo, kai reikia eilinį kartą atsisakyti deserto, o galiu mėgautis su kitais! Šeimynoje ir tarp draugų šis keto receptas puikiai sutinkamas ir prašo vėl ir vėl!

Ko reikės?

Biskvitui:

200 gramų moliūgų sėklų

50 gramų sviesto

2 šaukštų nesaldintos kakavos

80 gramų eritritolio saldiklio

6 kiaušinių

Glaistui:

200 gramų tepamo sūrelio (be skonio)

2 šaukštų nesaldintos kakavos

4 šaukštelių skystos stevijos (ar pagal skonį ir norimą saldumą)

1 žiupsnelis druskos

Ką daryti?

Pirmiausia, užkaisk orkaitę iki 180 C. Susmulkink maisto smulkintuvu moliūgų sėklas iki kiek įmanoma miltinės formos (nieko tokio, jeigu lieka didesniu gabalėlių) ir inde sumaišyk su kakava. Ištirpink sviestą ir įmaišyk į sausą masę. Tuomet atskirk kiaušinių baltymus nuo trynių ir labai labai gerai išplak baltymus iki debesėlinės konsistencijos. Į trynius sudėk saldiklį ir irgi gerai išplak, kol bendras trynių tūris padvigubės ar patrigubės. Trynius sumaišyk su moliūgų sėklų mase ir tik poto po truputį atsargiai įmaišyk baltymus. Turi gautis gan skysta masė. Ją supilk į kepimo indą ir šauk į orkaitę kol pilnai iškeps (bet ne perkeps!) apie 20 minučių.

Tuomet imkis glaisto. Sumaišyk kambario temperatūros sūrelį su kitais ingridientais ir viskas! Tepk ant jau atšalusio biskvito. Puošk mėgstamom uogom ir mėgaukis metų keto kepėjos titulu.

Maistinė vertė

332 kcal

1/8 torto

Angliavandenių – 5.1 g. (keto angliavandenių – 2.5 g.)

Baltymų – 15.6 g.

Riebalų – 89 g.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *