Keto receptai

Šokoladinė keto bomba

Jei nesate girdėję keto fanų “riebalų bombos” (fatbomb) koncepto, tai štai jis! Fatbomb’os yra pagrinde iš riebalų pagamintas skanumynas, skirtas padidinti dienos riebalų suvartojimą. Šiaip nesu jų fanė, ir nelabai matau mums, merginoms, poreikio tokius vartoti, nes visgi kalorijų suvartojimas irgi svarbu. Tačiau nusprendžiau išbandyti, ir kaip tik tokią dieną, kai kalorijų nebuvau dar daug “išnaudojusi”, o labai norėjosi kažko super šokoladinio ir skanaus. Šis receptas yra praktiškai keto šokoladas! Jeigu gebėsite susilaikyti, tai nesigauna tokia jau ir didelė nuodėmė 🙂

Girdžiu, kad žmonės vartoja tokius prieš ir po treniruočių ar siekiant didinti keto dietos poveikį smegenų veiklai. Taip pat labai patogu tokių turėti dienomis, kai nėra laiko pavalgyti – ir sotu, ir skanu, ir keto! Man tai bus keto desertas, skirtas patenkinti šokolado poreikį!

Ko reikės?

20 gramų nesaldintos kakavos

50 gramų sviesto

1-2 šaukštų eritritolio saldiklio (cukraus konsistencijos)

Ką daryti?

Ištirpinus sviestą, nuimk nuo ugnies ir sumaišyk su kakava ir saldikliu. Palauk kol atvės, supilk į formelę (gali būti ir ledukų formelė ar kažkas panašaus) ir dėk į šaldiklį bent 20-30 minučių, kol sukietės. Viskas!

Maistinė vertė

Gaunasi 5 tokie saldainiai, kaip nuotraukoje

500 kcal

Angliavandenių – 9 g. (keto angliavandenių – 3 g.)

Baltymų – 4 g.

Riebalų – 49 g.

Kaip matote, šis keto desertas atitinka savo pavadinimą – net 89% riebalų ir jokių nesamonių!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *